Temel Değerlerimiz

Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken ve stratejik kararlarımızı alırken her daim esas kabul ettiğimiz temel değerlerimiz;

 

Milli ve Manevi Değerler

Ülkemizin birliği, inanç, gelenek ve kültürümüzün yaşaması adına milli ve manevi değerlerimizi bilir, uygular ve toplumda da benimsenmeleri için örnek olma sorumluluğunu taşırız.  

Mülk ve Rızk

Mülkün Allah’a ait olduğu ve rızkın da O’ndan geldiği inancıyla, faaliyetlerimizde helal kazanç düsturunu benimser, kardeşlik dayanışması içerisinde çalışırız.  

İnsana ve Emeğe Değer

Her faaliyetimizi anlamlı kılan insana ve tüm insanlık için sarf ettiği değerli emeklerine saygı duyarız. İnsanı en önemli değerimiz ve paydaşımız olarak görürüz.  

Adalet ve Hakkaniyet

Kurumumuzun, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin, müşterilerimizin, kamunun ve çevrenin haklarını sorumluluk anlayışıyla gözetiriz. Faaliyetlerimizi tüm tarafların haklarını gözetme üzerine inşa ederiz.  

Müşteri Memnuniyeti

Ürün ve hizmetlerimizin şekillenmesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve uzun vadeli memnuniyetlerini temel alırız; isteklerine, önerilerine, şikâyetlerine odaklanarak, müşterilerimize hızlı, pratik, kalıcı ve güven veren çözümler sunarız.  

Kalite ve Süreç Odaklılık

Ürün ve hizmet kalitemizi her zaman beklentilerin üzerinde tutmak için kalite sistemleri ve uluslararası standartları takip ederiz. Kalitemizi oluşturan süreçlerimizi sistemli şekilde ele alıp güncelleyerek, kalitede yüksek standardı sağlamayı hedefleriz.  

Değişime Açıklık ve Yenilikçilik

Değişim sürecini, planlı ve sistemli bir şekilde, önleyici yaklaşım prensibiyle yönetir; ulusal ve uluslararası gelişmeler, müşteri beklentileri ve kurumsal ihtiyaçlarımız doğrultusunda yeni ve farklı çözümler sunmaya odaklanırız.